Baba-mama klub PDF Nyomtatás E-mail

Kedves Anyukák, Babák Totyogók és Gyerekek!

Szeretettel várunk minden kisgyermekes anyukát (apukát) és ráérő kismamát, aki szeretne heti egy délelőttöt nagyon szép környezetben, kedves anyukák és aranyos gyermekek között eltölteni! Ez a szerda délelőtti összejövetel alkalmat ad arra, hogy gyermekeink a bölcsőde és óvoda előtt már más gyerekekkel ismerkedhessek, játszhassanak, énekelhessenek, és megtanulják, hogyan figyeljenek egymásra és a kisebbekre.

Az anyukáknak pedig alkalom egy jó beszélgetésre, eszmecserére (havonta egy konkrét gyermeknevelési/egészségügyi/vallási/irodalmi témát körbejárva), egy kis kézművességre (Magdi néni, a mi „óvó nénink” segítségével) és teázásra, amely mellett olykor mély barátságok szövődnek. Időnként az anyukákat foglalkoztató témákban előadók színesítik a délelőttöt, vagy éppen ajándékot készítünk más csoportoknak vagy az ovis misére, receptet cserélünk, ruhákat adunk kölcsön egymásnak. A Magyarok Nagyasszonya idősek klubjával rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. Évente néhányszor elmegyünk „kirándulni”, például a Vadasparkba, a Füvészkertbe, vagy voltunk már kiállításon és könyvtárban is.

A gyermekek kedvence, amikor egy gyertyát körülállva imádkozunk egy kicsit, elénekeljük kedvenc énekeinket, és az ének végét már alig várva a legügyesebbek elfújhatják a gyertyát. Persze sokszor meg kell gyújtanunk, mire mindenki sorra kerül.

Közösségünk tagjai pár évente változnak, mivel az anyukáknak vissza kell menni dolgozni, de a lelkesedés és a szeretet, amivel a leendő tagokat várjuk, az állandó! Gyermeke(i)ddel együtt szeretettel hívunk szerdánként fél 10-től fél 12-ig , 2012 szeptemberétől az Újszegedi Ligetben a templom mellett található Árpád-házi Szent Erzsébet Plébánia legfelső emeleti úgynevezett Gondviselés termébe.

Szeretettel várunk benneteket, gyertek és látogassatok meg minket! A Klubhoz bármikor lehet csatlakozni.

Kérdés esetén Szilárdné Kőröshegyi Anna áll rendelkezésre. T: 20/770-4909 e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

2012. november 19.